SPI SOCIO-PROFESSIONELE INSCHAKELING DIENST

Meer informatie

De SPI-dienst biedt gepersonaliseerde ondersteuning aan alle mensen die contact opnemen met het OCMW en werkzoekenden in de gemeente.
Evenals alle werkgevers die geïnteresseerd zijn in samenwerking.

  • Sociaal-professionele beoordeling en projectbepaling
  • Individuele ondersteuning voor het integratieproject
  • Informatie over trainingsmogelijkheden, oriëntatie en opvolging
  • Individuele ondersteuning bij het zoeken naar een baan (CV, sollicitatiebrief, voorbereiding op het sollicitatiegesprek, strategie voor het zoeken naar een baan, enz.)
  • Gebruik voor de doeleinden van artikel 60, lid 7 (OCMW)
  • Voor werkgevers: voorstel van kandidaten, partnerschap in de context van werkgelegenheid


We bieden ook andere trainingen, informatie- en culturele uitstapjes.

 

Praktische info

Openingstijden

Maandag 8:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00
Dinsdag 8:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00
Woensdag 8:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00
Donderdag 8:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00
Vrijdag 8:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00

Coronavirus - We hebben onze vergaderingen hervat

Adres

Leopold Wienerlaan 215, 1170 Watermaal-Bosvoorde, België

Contact

Cécile Philippot
Coördinator
02 679 71 03
cphilippot@cpas1170.brussels
Bohoui Clautilde
Secretariaat
02.679.71.07
cbohoui@cpas1170.brussels
Audrey Dewerpe
PSI-agent & Cultureel Referent
02 679 71 04
adewerpe@cpas1170.brussels
Marie-Catherine Navarre
PSI-agent & Cultureel Referent
02 679 71 05
mcnavarre@cpas1170.brussels
Michèle van Santen
PSI-Agent
02 679 71 06
mvansanten@cpas1170.brussels
Audrey De Barba
PSI-Agent
02 679 71 10
adebarba@cpas1170.brussels
Alberta Jankovic
PSI-Agent
02 679 71 18
ajankovic@cpas1170.brussels
Rolando Florentin
PSI-Agent
02 679 71 09
rflorentin@cpas1170.brussels